Bio – Kontakt

Nikol Schneiderová a šedostříbrná kočka
S kočičkou Sissi z Handipet Rescue

Jmenuji se Nikol Schneiderová. Jsem nevyléčitelná pejskařka, příležitostná kočkařka, věčná milovnice života a všeho, co přinese. Existenci na světě beru jako jednu velkou hru. Jsme účastníci i pozorovatelé, jsme obětí náhod a aktéry rozhodnutí. Vybíráme z milionů možností a ztrácíme ty, které nevybereme.

Co najdete na blogu?

Ráda bych se dělila se světem o své životní cesty, inspiraci, myšlenky, zážitky a tak tady najdete články:

  • Cesty do útulků
  • Příběhy lidí, o kterých jste ještě neslyšeli
  • Recenze knih z nejrůznějších oborů (marketing, osobní rozbor, beletrie…)
  • Krátká i dlouhá zamyšlení
  • Videa, články, fotografie

Uvítám komentáře, kritiku, reakce, těším se na nová dobrodružství s vámi!

Co dělám

Předseduju Pet Heroes z.s.

Konzultovala jsem marketing granulové firmě, pomáhala s webem organizaci pomáhající obětem sexuálního násilí. Pomáhala jsem s pořádáním útulkové sekce na mezinárodní výstavě koček. Jsem univerzální holka pro všechno, co mi přijde užitečné, důležité a efektivní.

 

Tohle všechno a ještě víc

Jsem někdy trošku zmatkář, jindy trošku moc hrr, vždy 200% vysmátý člověk. Ale vždycky myslím hlavně na výsledek, co který krok přinese, jaká jsou rizika, jak je eliminovat. Myslím ale i na lidi. Jak se u toho budou cítit, co ke své práci potřebují, jak by je mohl život a hlavně jakákoliv práce bavit.

Hlava mi někdy puká pod náporem nápadů. Nejsem si jistá, jestli celý můj život stačí na realizaci alespoň poloviny z nich, ale jestli ne, zapíšu je a třeba je někdo převezme. Svět je dokonalý teď a tady a zároveň můžeme stále dělat něco k tomu, aby byl ještě krásnější. Zajímá mě společnost, neziskovky, marketing, podnikání, politika, státní správa, psychologie mě provází na každém rohu. Miluji lidi, jejich příběhy, touhy, cesty.

Hlavní téma – Zvířata

Život jsem zasvětila právě jim. V neziskovce Pet Heroes rozjíždíme projekty na trvalé zlepšení života domácím zvířatům se zaměřením na psy a kočky. Pod palcem máme projekty jako Handipet Rescue, Psí přání, Štěně v nouzi nebo Destiny Paws. Všechno důležité se dozvíte na www.petheroes.cz.

Kontakty
BTW

Patřím do stejné koleje jako Newt Scamander a na to jsem hrdá!