#1 Psí nakupování: ZOOT

ZOOT je jeden z mých nejoblíbenějších obchodů. Nabízí perfektní servis reklamací a miluju jejich přístup zaměstnanců k zákazníkům, jsou ke mě vždycky hrozně milý.

Výhody ZOOTu:

  • Objednáte na výdejnu, vyzkoušíte, zaplatíte jen to, co vám sedí
  • Poštovné zdarma při jakékoliv objednávce
  • Cokoliv můžete zdarma poslat zpět poštou na reklamaci, ke každé objednávce je přiložený lísteček, že poštovné nemusíte platit

Tohle všechno mi dává velký smysl a tak tam moc ráda nakupuji. Teď navíc mají výběr pejskařského zboží, o které se s vámi musím podělit.

Cooksmart 

Pro milovníky vaření a pejsků je tu značka Cooksmart z Británie. Chňapky, nádobí, zástěry, vše originální motivy.

Buldočí zábava

ZOOT nabízí buldočky nejrůznějších značek, na nejrůznějších věcech a s nejrůznějšími motivy. Udělala jsem výběr těch nejzajímavějších.

Pro milovníky jezevčíků

Čekala bych mnoho plemen, ale jezevčíka zrovna ne. Ze všech psích motivů je jezevčík spolu s buldočkem nejvíce zastoupeným plemenem v nabídce ZOOTu a to napříč všemi značkami. Opět jsem udělala menší výběr těch nejzajímavějších.

Butter kings

Pozor! Máme tu mou oblíbenou českou značku. Kdo by to byl řekl, že češi jsou tak šikovní? Já bych to rozhodně řekla, protože v náš národ věřím. Originální, barevné, často zvířátkové motivy je definují a samozřejmě nesmí chybět ani psi.

One Reply to “#1 Psí nakupování: ZOOT”

  1. Hrneček s jezevčíkem je úžasný!