#4 Kočičí nakupování: Pet Heroes Shop

Pet Heroes Shop je charitativní český obchůdek s originální grafikou. Motivy z tohoto e-shopu nikde jinde nenajdete. Jediný kamenný krámek najdete v Jičíně, jinak vše probíhá poštou. Co by vás ale mohlo zaujmout, je právě charitativní část, ve které každým nákupem přispíváte na provoz Pet Heroes z.s. To je organizace, ve které se angažuji i já a staráme se o pejsky a kočičky v nouzi. A teď k samotným kouskům, které by vás mohly zaujmout.

Malované motivy

Všechno, co potřebuji je jídlo, Hrdý majitel šťastné kočky nebo Ortodoxní kočičí náboženství. Roztomilé, malované, naducané. Vše najdete jak na trikách, tak na hrnečcích nebo plátěných taškách.

Po kliknutí na obrázek budete přesměrování na produkt.

Kočka jako nejlepší přítel

Trika podporující adopce – Zachraň kočku, zachraň 9 životů, moje nejoblíbenější. True friend a Think Pawsitive jako kočičí doplňky do práce, na procházky, na kafe. Všechna trička jsou od velikosti S po 2XL, pro muže i ženy, v 9 různých barvách.

Po kliknutí na obrázek budete přesměrování na produkt.

Magnetky

Těžko popsat, jak moc milujeme naše kočičky, ale můžeme to aspoň trošku vyjádřit. Malinkatá červená ozdoba na kočičím magnetu bude vždy ukazovat, komu vaše srdce skutečně patří a pozná to každý, kdo přijde k vám domů.

Po kliknutí na obrázek budete přesměrování na produkt.

Cat lady, Cat mum

Všechno, co potřebujete je láska a kočka, to protože kočka dává lásku a z lásky máte kočku. Dokonalá kombinace, se kterou můžete každé ráno vstávat u kafe s hrníčkem Cat lady. Tentokrát je tu i nabídka cat lady placiček. Mám většinu placek i několik let a stále se nerozpadly, dlouho jsme hledali dodavatele, který bude opravdu kvalitní a zde se to povedlo.

Po kliknutí na obrázek budete přesměrování na produkt.

 

2 Replies to “#4 Kočičí nakupování: Pet Heroes Shop”

  1. Sice jsem psí, ale toto je moc fajn. 🙂

    1. Tak já udělám i pejskové nakupováníčko 🙂 🙂