#3 Kočičí nakupování: ZOOT

ZOOT je jeden z mých nejoblíbenějších obchodů. Nabízí perfektní servis reklamací a miluju jejich přístup zaměstnanců k zákazníkům, jsou ke mě vždycky hrozně milý.

Výhody ZOOTu:

  • Objednáte na výdejnu, vyzkoušíte, zaplatíte jen to, co vám sedí
  • Poštovné zdarma při jakékoliv objednávce
  • Cokoliv můžete zdarma poslat zpět poštou na reklamaci, ke každé objednávce je přiložený lísteček, že poštovné nemusíte platit

Tohle všechno mi dává velký smysl a tak tam moc ráda nakupuji. Teď navíc mají výběr kočičího zboží, o které se s vámi musím podělit.

Cath Kidston

Přírodní něžné barvy, skoro až jarní styl, ale přesto by si pod stromečkem najdou svého adresáta. Do kočičí peněženky se vejde přesně tolik mincí, kolik potřebujete, kočičí kabelka pro mladé slečny a nakonec hrnek, ze kterého si vychutnáte čaj s chlupem ještě o něco lépe.
Při kliknutí na obrázek se dostanete přímo na položku na ZOOTu.

Butter Kings

Značka z České republiky, ideální pro podporu českého podnikání a ještě k tomu to stojí vážně za to. Butter Kings tvoří barevné, originální motivy se zajímavými nejen zvířecími vzory. Našla jsem tři aktuální kočičí hrnečky. Nejvíc jsem se zamilovala do proužkovaného s černou siluetou. No není nádherný?

Mustard

Tentokrát anglická značka s pestrobarevnými motivy, melouny, plameňáky, jednorožci a nesmí chybět ani oblíbené kočičky! A nejsou to jen klasické hrnky, ale právě i magnetky, světýlka nebo hipster talíř. Protože koček není nikdy dost!

Vymňoukáno

Některé značky mají třeba jen jednu kočičí věc, ale i tak stojí za to se na ně podívat, protože jsou naprosto dokonalé. Prstýnkovým maniačkám by neměl ujít rozkošný stříbrný držák z dílny značky CGB. A nakonec omrkneme dva dárečky do kuchyně od značky Coksmart, kde vytvořili zeleno-krémovou kočičí kolekci utěrek a chňapky.

ZOOT odesílá objednávky – i přes počáteční vánoční shon – velice rychle. V jeden den jsem zaplatila, druhý den platbu zaevidovali a zaslali, třetí den jsem již věci měla doma. Za sebe tento obchod rozhodně doporučuji a přeji vám příjemné nakupování kočičích doplňků do vašeho života.